+421 41/4254 300
Ordinačné hodiny
Pon - Pia 7:00 - 18:00
Obedná prestávka 11:30 - 12:00
Sviatky Zatvorené
So - Ne Zatvorené
Petramed

Orto junior

Miesto výkonu práce

Slovenských dobrovoľníkov 984, 022 01 Čadca

Úväzok

Plný / čiastočný úväzok

Termín nástupu

Ihneď/Dohodou

Mzda

Stabilný plat popri štúdiu: 1.700 €

Máme novú ponuku, ktorá je vhodná aj pre absolventa. Chceme rozšíriť tím ortodoncie o lekára, ktorý sa vzdeláva, alebo plánuje vzdelávať v oblasti ortodoncie. Budeme ho podporovať v štúdiu a necháme ho inšpirovať sa našimi skúsenými ortodontami, ktorí sa rovnako neprestávajú vzdelávať a vychytávať moderné trendy v ortodontickej starostlivosti, čím posúvajú úroveň svojich služieb na stále vyšší level.  

Ponúkame bohaté benefity, podporu vzdelávania, moderne vybavené ambulancie, zdieľanie skúseností s odborníkmi v rôznych odboroch stomatológie, konzultácie/názory k postupu liečby či kvalifikovaný podporný personál.

Práca na klinike s 30 ročnou históriou, ktorá má svoju kultúru a hodnotové nastavenie spočívajúce v kvalite, ľudskosti, spoľahlivosti a inovatívnosti. Tešíme sa na Teba v tíme špecialistov, seniorov, juniorov, hygieničiek a super sestričiek. V kolektíve ľudí, ktorí svoju prácu robia najlepšie ako vedia, s radosťou a s citom.

Orto junior
Ponúkame
 • pomoc a podporu popri štúdiu orta – finančnú, ľudskú, profesionálnu
 • prvý rok spolupráce môžete mať čiastočný úväzok ako konzervatívec na svojom stredisku a čiastočný úväzok na ambulanciách ortodoncie, pod dohľadom špecialistov, kde sa pracuje so všetkými typmi aparátov (strojčeky snímateľné/fi xné/neviditeľné) a veľký priestor tam má aj digitálna ortodoncia
 • špičkové vzdelávanie cez kurzy, workshopy a školenia svetovej úrovne
 • stabilný mesačný príjem popri štúdiu 1700 €
Čo očakávame
 • túžbu po vzdelaní
 • vnímavosť
 • spoluprácu s tímom
 • cítiť zmysel vo svojej práci - na ten sa určite budeme pýtať pri prvom stretnutí 😊
Dôležité informácie o práci u nás

Budeme radi, keď sa k nám do PETRAMEDu, prídete pozrieť a porozprávame sa podrobnejšie o možnostiach spolupráce.

Určite odporúčame stráviť nejaký čas aj u nás v ortodontických ambulanciách, aby ste mali lepšiu predstavu, ako spolupracujeme, a aké služby ponúkame našim klientom.  

Pozrite sa ako to u nás vyzerá. Pripravili sme pre Vás web s ďalšími informáciami o práci na našej klinike. Vďaka videu sa môžete tiež pozrieť ako to u nás funguje. Nahliadnite do priestorov komplexnej stomatologickej kliniky. Než sa rozhodnete, či chcete u nás pracovať, príďte sa najskôr len pozrieť. Radi sa s Vami stretneme a ukážeme Vám aj zákulisie našej kliniky.

Upozornenie

Ochrana osobných údajov

Dotknutá osoba reakciou na pracovné ponuku potvrdzuje, že je oboznámená s informáciami potrebnými k spracúvaniu osobných údajov a rovnako potvrdzuje, že poskytnuté údaje sú pravdivé.

Staráme sa o zdravie a zlepšujeme život

S našimi zamestnancami už takmer 30 rokov budujeme špičkovú stomatologickú kliniku. Ročne sa postaráme o viac než 12000 pacientov. Patríme medzi najväčšie zubné kliniky na Slovensku. Poskytujeme komplexnú starostlivosť. Pre našich pacientov máme pripravené špecializované a profesionálne vybavené ambulancie.

Orto junior

Mikroskopická endodoncia, zubná protetika, chirurgia, ortodoncia, dentálna hygiena, moderné röntgenové pracovisko, vlastné pracovisko zubnej techniky.

Dbáme nielen na kvalitu ošetrení, ale aj ľudské riadenie a vzájomnú spoluprácu. Zaujímame sa o dianie v našom regióne a prispievame v oblasti spoločenskej zodpovednosti. Vzdelávame sa, robíme inštruktáže pre pacientov a zavádzame aj inovatívne stomatologické trendy.

Prečo prísť pracovať k nám

 1. Rodinná zubná klinika

  Patríme medzi najväčšie zubné kliniky na Slovensku a už takmer 30 rokov poskytujeme komplexnú starostlivosť.

 2. Všetko pod jednou strechou

  Máme k dispozícií 9 špecializovaných ambulancií a pracujeme s najmodernejšími technológiami, vďaka čomu vieme zabezpečiť našim klientom všetky potrebné ošetrenia v najvyššej kvalite.

 3. Spokojnosť klienta na 1. mieste

  Kvalitná práca, bezbolestné ošetrenie a 100% spokojnosť klienta je pre nás vždy najdôležitejšia.

Petramed tím
Scroll top

Objednajte si termín

Kontaktujte nás priamo
Osobné údaje
Adresa
Služba
Nenašli ste službu v zozname?
Máte zľavový kód?

Oboznámil/a som sa a súhlasím s poučením o spracovaní osobných údajov *

Súhlasím so spracovaním osobných údajov na marketingové účely *

Odoslať objednanie termínu
Tieto stránky sú chránené reCAPTCHA a spoločnosťou Google a platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.