+421 41/4254 300
Ordinačné hodiny
Pon - Pia 7:00 - 18:00
Obedná prestávka 11:30 - 12:00
Sviatky Zatvorené
So - Ne Zatvorené
Petramed

Letná stáž pre študentov zubného lekárstva

Miesto výkonu práce

Slovenských dobrovoľníkov 984, 022 01 Čadca

Úväzok

Plný úväzok stážistu :)

Termín nástupu

15.7.2024

Mzda

Bezplatná stáž

Letná stáž pre študentov zubného lekárstva 2024

Stáž trvá 1 týždeň : od 15. júla 2024 do 19. júla 2024.
Deadline na poslanie prihlášky je 31. mája 2024.

Počas stáže prejdete celou klinikou. Absolvujete praktickú stáž a workshopy pod dozorom našich lekárov, dentálnych hygieničiek a zubných technikov. Vyskúšate si prakticky rôzne špecialitky s našimi špecialistami, ktorí vám radi odpovedia na akékoľvek otázky.

Stáž je obmedzená počtom 6 študentov. Pri väčšom záujme uprednostňujeme študentov v posledných 2 ročníkoch štúdia. Avšak neváhaj sa ozvať, určite dohodneme aj pre Teba nejaké riešenie.

PODMIENKY STÁŽE:

 • Stáž je dobrovoľná, pokiaľ k nám chcete ísť, musíte ju však absolvovať celú (všetky pracovné dni). Ak by ste mali záujem iba o pár dní, prenechajte miesto radšej niekomu, kto z nej vyťaží maximum.
 • Stáž je bezplatná a jediné, čo si musíte pokryť je vaša strava a ubytovanie. Ubytovanie pre vás zabezpečíme v neďalekom školiacom centre (túto možnosť potvrdíme najneskôr pri výbere študentov).
 • Prihláška je záväzná a pokiaľ ju 31. mája 2024 odošlete (to je deadline), tak počítame s vaším 100% serióznym záujmom. My vás na oplátku budeme nasledujúci týždeň informovať, či sa môžete začať chystať k nám, alebo si tentokrát ešte spravíte iný program na leto 🙂
 • Po vybratí na stáž vás kontaktuje naša personalistka s ďalšími detailmi.

AKO SA PRIHLÁSIŤ? 

Stačí, ak pošlete email, v ktorom uvediete kto ste, a prečo nám píšete (nezabudnite na svoje meno, ročník a fakultu, na ktorej študujete) a to najdôležitejšie: Do prílohy pripojte motivačný list, v ktorom nám vysvetlite, prečo vás zaujala táto možnosť, a prečo ste práve vy tým najlepším človekom, ktorého máme vybrať 🙂

Email pošlite s uvedeným predmetom Odborná stáž na adresupraca@petramed.skPrihlasovať sa môžete do 31. 5. 2024.

 

Upozornenie

Ochrana osobných údajov

Dotknutá osoba reakciou na pracovné ponuku potvrdzuje, že je oboznámená s informáciami potrebnými k spracúvaniu osobných údajov a rovnako potvrdzuje, že poskytnuté údaje sú pravdivé.

Staráme sa o zdravie a zlepšujeme život

S našimi zamestnancami už takmer 30 rokov budujeme špičkovú stomatologickú kliniku. Ročne sa postaráme o viac než 12000 pacientov. Patríme medzi najväčšie zubné kliniky na Slovensku. Poskytujeme komplexnú starostlivosť. Pre našich pacientov máme pripravené špecializované a profesionálne vybavené ambulancie.

Letná stáž pre študentov zubného lekárstva

Mikroskopická endodoncia, zubná protetika, chirurgia, ortodoncia, dentálna hygiena, moderné röntgenové pracovisko, vlastné pracovisko zubnej techniky.

Dbáme nielen na kvalitu ošetrení, ale aj ľudské riadenie a vzájomnú spoluprácu. Zaujímame sa o dianie v našom regióne a prispievame v oblasti spoločenskej zodpovednosti. Vzdelávame sa, robíme inštruktáže pre pacientov a zavádzame aj inovatívne stomatologické trendy.

Prečo prísť pracovať k nám

 1. Rodinná zubná klinika

  Patríme medzi najväčšie zubné kliniky na Slovensku a už takmer 30 rokov poskytujeme komplexnú starostlivosť.

 2. Všetko pod jednou strechou

  Máme k dispozícií 9 špecializovaných ambulancií a pracujeme s najmodernejšími technológiami, vďaka čomu vieme zabezpečiť našim klientom všetky potrebné ošetrenia v najvyššej kvalite.

 3. Spokojnosť klienta na 1. mieste

  Kvalitná práca, bezbolestné ošetrenie a 100% spokojnosť klienta je pre nás vždy najdôležitejšia.

Petramed tím
Scroll top

Objednajte si termín

Kontaktujte nás priamo
Osobné údaje
Adresa
Služba
Nenašli ste službu v zozname?
Máte zľavový kód?

Oboznámil/a som sa a súhlasím s poučením o spracovaní osobných údajov *

Súhlasím so spracovaním osobných údajov na marketingové účely *

Odoslať objednanie termínu
Tieto stránky sú chránené reCAPTCHA a spoločnosťou Google a platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.