Ordinačné hodiny

DEŇ ČAS POZNÁMKY
Pondelok 7:00 – 19:00 hod. prestávky: 12:30 – 13:30
Utorok 7:00 – 19:00 hod. prestávky: 12:30 – 13:30
Streda 7:00 – 19:00 hod. prestávky: 12:30 – 13:30
Štvrtok 7:00 – 19:00 hod. prestávky: 12:30 – 13:30
Piatok 7:00 – 19:00 hod. prestávky: 12:30 – 13:30
Sobota 8:00 – 16:00 hod. iba zubná pohotovosť
Nedeľa 8:00 – 16:00 hod. iba zubná pohotovosť
Sviatky 8:00 – 16:00 hod. iba zubná pohotovosť

Inzerát zubný technik

Dotknutá osoba reakciou na pracovnú ponuku potvrdzuje, že je oboznámená s informáciami potrebnými k spracúvaniu osobných údajov a rovnako potvrdzuje, že poskytnuté údaje sú pravdivé.

Zubný technik

Do zubnej techniky Petramed v Čadci hľadáme šikovného zubného technika s praxou, ktorý má „zlaté ručičky“, sleduje trendy v technológiách a nebojí sa výziev. Zmysel pre detail, dôslednosť a tímovosť berieme ako samozrejmosť. Ponúkame príjemné pracovné prostredie vybavené modernými prístrojmi a materiálom, dostatok práce, nápomocný kolektív a priestor na realizáciu. Podporujeme vzdelávanie a záujem o zlepšovanie sa.

Náplň práce:

Požiadavky:
Ukončené príslušné vzdelanie
Práca s CAD – min. 1 rok
Vrstvenie keramiky – min. 4 roky
Skúsenosť s protetikou na implantáty výhodou

Osobné predpoklady a zručnosti:
Spoľahlivosť
Časová flexibilita
Pracovitosť
Chuť vzdelávať sa

Mzda:
1000€ – 1500€ (základný plat v závislosti od dohodnutého výkonu)
“Na ruku” u nás neexistuje, a všetky príjmy dostávaš na účet.

Nástup:
Od 1.11.2019

Zamestnanecké výhody a benefity:
Flexibilná pracovná doba
Samostatné rozhodovanie v rámci odmeňovacieho systému
Príjemný kolektív
Podpora vzdelávania
Zľavy na zubné ošetrenie až do 75%
Pravidelné firemné akcie
Sick day

O nás:
Sme rodinná firma.​ Naši zamestnanci sú pre nás rovnako dôležití ako naši klienti. Záleží nám na kvalite našej práce, rovnako ako na kvalite našich vzťahov. Snažíme sa napredovať odborne aj ľudsky. Vieme, že nie sme dokonalý, no neustále sa zlepšujeme. V našej zubnej technike nájdete CAD/CAM vybavenie od Amann Girrbach či mikroskopy.

V prípade záujmu pošlite svoj životopis a motivačný list na e-mail s predmetom Zubný technik.